Oya TEKİN

Seyhan Belediyesi Teknoloji ve İnovasyon Merkezi SEYTİM’i, içinde bulunduğumuz teknoloji çağında, farklı yaş gruplarından farklı birikime sahip bireyleri, yenilik ve teknoloji ile buluşturarak bilim ve teknolojiyi toplum için anlaşılır ve ulaşılır bir hale getirmeyi hedefleyerek hizmete açtık.

Sevgili Gençler, kendinizi teknolojik alanda geliştirebilmek için yeterli imkanlara ulaşmakta zorluk yaşadığınızı biliyoruz. SEYTİM, hayalleri olup gerçekleştirme fırsatı bulamamış, maddi imkansızlıklar, bilgi eksikliği, ekipman eksikliği gibi yaşı kaç olursa olsun herkese hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş bir projedir. SEYTİM, çocuklarımızı ve gençlerimizi Tübitak, Teknofest vb. farklı platformların yarışmalarında rakipleriyle yarışmak isteyen, bunu yaparken de proje tabanlı bir eğitimden sizleri geçirerek sizleri hayallerinize ulaştırmada bir araç olacaktır...

Oya TEKİN
about-image

Gençler, geleceğinizi SEYTİM'de şekillendirin!

Seyhan Belediyesi Teknoloji ve İnovasyon Merkezi "SEYTİM" eğitim, tasarım ve üretim alanlarında hizmet vermek üzere SEYHAN BELEDİYESİ tarafından kurulmuştur. SEYTİM her yaştan bireyin teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek eğitim alabilecekleri, bireylerin her konuda yenilikçi fikirler üretip bu fikirleri hayata geçirebilecekleri bir merkezdir.

  • Elektronik (Robotik)
  • Grafik Tasarım
  • Video ve Fotoğrafçılık
  • Yazılım
  • Dijital Pazarlama, Reklam ve E-Ticaret

SEYTİM 3D

sss

E-Spor

E-spor, bazı bilgisayar oyunlarının profesyonel liglere katılan profesyonel oyuncular ile oynanmasıdır. E-spor faaliyetleri TESFED (Türkiye E-Spor Federasyonu) tarafından lisanslandırılır ve denetlenir. Müsabakalar TESFED hakemleri denetiminde gerçekleştirilir ve sonuçlandırılarak resmiyet kazandırılır. Günümüzde pek çok gencimiz aslen uluslararası liglerde oynayabilecek kabiliyete sahip iken bu yeteneklerini profesyonel bir platformda değerlendirememektedirler. Bunun zaman, imkân, ailelerin e-spora bakış açısı, danışman eksikliği ve benzeri birçok sebebi bulunmaktadır.

Katılmak İçin Hemen Tıkla!

İçerik Üretim Stüdyosu

Bu alanda video çekim, animasyon, fotoğraf çekim, canlı yayın, podcast, görsel manipülasyonu, kurgu, montaj ve benzeri aktiviteler için gereken eğitim, danışmanlık ve üretim imkanları sağlanacaktır. Bu alanda yapılacak tüm aktivitelerin danışman nezaretinde gerçekleşmektedir.

Katılmak İçin Tıkla!
Seytim

Seyhan Belediyesi Teknoloji ve İnovasyon Merkezine Sende Katıl!

Birbirinden farklı teknolojik eğitimlerle aramıza bekliyoruz...